Podsumowanie akcji krwiodawstwa ~ 10.10.2013 | Radio Preska

Podsumowanie akcji krwiodawstwa ~ 10.10.2013

W wyniku akcji oddawania krwi, która odbyła się w naszej szkole w dniu 10 października 2013r. krew oddało 29 osób. Dzięki temu do stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu trafiło 13 litrów tego bezcennego leku (dokładnie 13 050 ml). Poniżej prezentujemy listę krwiodawców :

>>LISTA KRWIODAWCÓW W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH <<

Informujemy, że uczniowie ZSP nr 1 przekazali swoją krew na rzecz pacjenta (mieszkańca Kluczborka) Oddziału Intensywnej Terapii Szpitala Rejonowego w Oleśnie.

Gorąco dziękujemy wszystkim szkolnym krwiodawcom, nawet tym, którzy zgłosili się na akcję, jednak z przyczyn zdrowotnych nie mogli oddać krwi.

Przypominamy, że trwa Szkolny Turniej Krwiodawstwa. Wyniki poszczególnych klas zostaną przedstawione w grudniu.

Przypominamy, że kolejna akcja oddawania krwi w naszej szkole odbędzie się w dniu 11 grudnia 2013 r. Serdecznie zapraszamy !!!

Lista osób, które oddały krew:

1. Giza Marcin
  27. Polak Mateusz
  28. Dolik Daniel
  29. Kucharski  Tomasz

Opiekunowie wolontariatu i samorządu szkolnego

Możliwość komentowania została wyłączona.