Pierwsza akcja krwiodawstwa | Radio Preska

Pierwsza akcja krwiodawstwa

W dniu 10 października 2013 odbędzie się w naszej szkole pierwsza
w tym roku szkolnym akcja oddawania krwi (pozostałe planowane są odpowiednio: 10.12.2013, 11.02.2014, 14.04.2014 oraz 09.06.2014 r.). W ramach tych akcji ogłoszony został turniej dla klas, w których uczą się pełnoletni uczniowie. Szczegóły w załączonym regulaminie. Zapisy na akcję będą prowadzone od 2 do 4 października przez przewodniczących klas.

Po tym terminie zapisy będzie prowadził bezpośrednio szkolny koordynator turnieju p. Jacek Wiśniewski (pracownia nr 45).

Nagrodą za trzy pierwsze miejsca są dofinansowania do wycieczek szkolnych w wysokości  odpowiednio: 300zł, 200zł i 100zł. ufundowane przez Radę Rodziców. Zapraszamy wszystkich chętnych, pełnoletnich uczniów naszej szkoły do podzielenia się tym cennym darem, jakim jest krew.

Dodatkowo w drugiej połowie października odbędzie się szkolny konkurs wiedzy o krwiodawstwie, na który zapraszamy już wszystkich uczniów naszej szkoły. Czekają cenne nagrody!!! Szczegóły już wkrótce na stronie szkolnej oraz szkolnego radia PRESKA.

Spotkanie organizacyjne przed pierwszą akcją odbędzie się 8 października (wtorek) w sali nr 45 o godz. 10.30.

Serdecznie zapraszamy!!!

>> Regulamin Turnieju Krwiodawstwa <<

krwiodawstwo_article

Możliwość komentowania została wyłączona.