grudzień, 2016 | Radio Preska

Archive for grudzień, 2016

Kolejna akcja oddawania krwi w Naszej Szkole

W środę 14 grudnia w godzinach od 9 do 12 odbędzie się kolejna w tym roku szkolnym akcja oddawania krwi (sala nr 5)
Zapraszamy wszystkich pełnoletnich uczniów naszej szkoły do podzielenia się tym cennym darem. Zapisy będą prowadzone w klasach w dniu 12 grudnia oraz przez Pana Jacka Wiśniewskiego w sali nr 45.

blood_drop-512

Akcja Mikołajkowa „Cała Sportowa Nosi Czapki”

Z okazji nadchodzących organizowanych w Naszej Szkole Mikołajków zachęcamy wszystkich uczniów do przyjścia 06.12.2016 w czapkach mikołajkowych.

Apetyt na Życie

Wielki sukces zespołu S8

4 czerwca 2016r. w Opolu odbył się VIII KONKURS PIOSENKI ARTYSTYCZNEJ ,,MŁODE OPOLE – 2016″, jako impreza festiwalowa 53 KRAJOWEGO FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ.

Komisja w Turnieju Zespołów przyznała Grand Prix ,,Młode Opole -2016″  zespołowi ,,S8″!, a Radio Opole ufundowało główną nagrodę Konkursu – 16 godzinną sesję nagraniową piosenek naszego zespołu w legendarnym ,,Studio M – Radio Opole”, koszt takiego nagrania to 2000 zł.  Informujemy że w  listopadzie 2016r. zespół S8 nagrał swoją autorską płytę. Niedługo każdy z was będzie mógł podziwiać to niesamowite nagranie.

Gratulacje, wielkie brawa dla naszych wspaniałych muzyków i ogromne dzięki za promocje naszej szkoły i miasta! Życzymy dalszych sukcesów!

Mirosław Kowalczuk.

studio

Nasz zespół wokalno-instrumentalny S8 – najlepszy w powiecie

W dniu 1 grudnia 2016r. w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie odbył się XII Powiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych. W konkursie znakomicie wypadł zespół wokalno-instrumentalny S8 naszej szkoły w składzie: Dominik Kłak – perkusja, Adrian Jarząb – gitara basowa, Łukasz Ryng – gitara solo, Łukasz Rychlik – keyboard, Jarosław Woźniak  – trąbka oraz  Marta Stelmaszczyk – wokalistka zespołu pod kierownictwem pana Mirosława Kowalczuka. Zespół ze Sportowej 8 na tym konkursie zdobył I miejsce w kategorii „zespoły wokalno- instrumentalne szkół ponadgimnazjalnych”.

Jesteście SUPER! Serdecznie Gratulujemy!

I miejsce w powiatowym konkursie pieśni patriotycznej dla naszego zespołu S8

W dniu 8 listopada 2016r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Praszce odbył się Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej. Zespół wokalno-instrumentalny S8 pod opieką pana Mirosława Kowalczuka zajął I miejsce w kategorii „zespoły szkół ponadgimnazjalnych”. Gratulujemy!

img_2648img_2649